Bizi Arayın: 90 + (0216) 499 14 40
Anasayfa < Hakkımızda

Hakkımızda

       2013 yılında tam 30 yıldır size hizmet vermekte olan firmamız 1983 yılında Karaköy perşembe pazarında kurulmus 2006 yılından bu yanada imes sanayi sitesinde hizmetine devam etmektedir.
       1983 yılından bu yana sanayide kullanılan kesici takımlar, tutucu takımlar, rovelver – otomat ve cnc de kullanılan pensler, diş kontrol mastarları, talaşlı imalatta kullanılan H tipi taraklar, pafta ve kılavuzlar, matkap uçları,torna katerleri ve sert metal uçlar gibi 3500‘ ü aşkın ürün çeşidi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
       Ayrıca, tüketici tarafından kalitesi kabul görmüş otomat-rovelver ve CNC penslerinin pazarlamasını, 1989- 1990 yıllarında kuruculuğunu yaptığımız Ropesan markasının genel dağıtımcılığını yapmaktadır.
       Firmamız yine aynı konuda tüketici tarafından kabul görmüş yüksek kaliteli otomat rovelver tezgahı mandalları üretıminide yapmaktadır.
       Müşteri hizmeti, ürün çeşitliliği ve ürün stoğu ile sektöründe istikrarlı bir çizgiye sahip olan , müşterisini doğru bilgilendiren ve müşteri ilişkilerinde sürekliliği esas alan deneyimli bir firmadır.
       : Etik ve güvene dayalı ticari anlayışı, istikrar ve süreklilik arz eden çizgisiyle ve teknik bilgi ile desteklenen müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensipleriyle sizlere hizmet vermeye devam edecektir…..

iş Ortaklarımız

Partner 1

Ropesan

Partner 1

MTE

Partner 1

EVAR

Partner 1

TEMAK